HSA2520KJ
MFR.Part #
HSA2520KJ
JLCPCB Part #
C1525655
Description
20kΩ 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS