AHA25AFB-0R1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-0R1
JLCPCB Part #
C1568270
Package
Plugin
Description
100mΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS