HB31M25JZRE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HB31M25JZRE
JLCPCB Part #
C3462131
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.25MΩ 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS