H818K2BYA
MFR.Part #
H818K2BYA
JLCPCB Part #
C1408430
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS