H4P4K22DCA
MFR.Part #
H4P4K22DCA
JLCPCB Part #
C1409206
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS