H4165KBZA
MFR.Part #
H4165KBZA
JLCPCB Part #
C1408935
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS