H85K23BYA
MFR.Part #
H85K23BYA
JLCPCB Part #
C1408551
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS