CRGH2512F36K5
MFR.Part #
CRGH2512F36K5
JLCPCB Part #
C1705937
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS