RN73C1E3K09BTD
MFR.Part #
RN73C1E3K09BTD
JLCPCB Part #
C1719758
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS