Y00622K55050T0L
MFR.Part #
Y00622K55050T0L
JLCPCB Part #
C1477309
Description
-55℃~+125℃ 2.5505kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors