H84K87DYA
MFR.Part #
H84K87DYA
JLCPCB Part #
C1406996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS