H84K87DCA
MFR.Part #
H84K87DCA
JLCPCB Part #
C3390102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS