H87K87DYA
MFR.Part #
H87K87DYA
JLCPCB Part #
C1407860
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS