H84K64DYA
MFR.Part #
H84K64DYA
JLCPCB Part #
C1406974
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS