Y0013920K000B9L
MFR.Part #
Y0013920K000B9L
JLCPCB Part #
C1496459
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 920kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS