H84K64DZA
MFR.Part #
H84K64DZA
JLCPCB Part #
C1406408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS