RA73F2A1K65BTD
MFR.Part #
RA73F2A1K65BTD
JLCPCB Part #
C4283713
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS