H84K53BYA
MFR.Part #
H84K53BYA
JLCPCB Part #
C1408523
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS