CPF0402B31R6E1
MFR.Part #
CPF0402B31R6E1
JLCPCB Part #
C2088525
Description
-55℃~+155℃ 25V 31.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS