CP00205K600KE66
MFR.Part #
CP00205K600KE66
JLCPCB Part #
C19280746
Description
-65℃~+225℃ 20W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS