H89K53BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H89K53BYA
JLCPCB Part #
C1408605
Package
Plugin
Description
250mW 9.53kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS