H83K92BZA
MFR.Part #
H83K92BZA
JLCPCB Part #
C1406222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS