H82K7FZA
MFR.Part #
H82K7FZA
JLCPCB Part #
C1403647
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS