CPF0402B137KE
MFR.Part #
CPF0402B137KE
JLCPCB Part #
C3958865
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS