TCR0805N680K
MFR.Part #
TCR0805N680K
JLCPCB Part #
C4112286
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS