H81K6FCA
MFR.Part #
H81K6FCA
JLCPCB Part #
C1404293
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS