RP73D2A348KBTD
MFR.Part #
RP73D2A348KBTD
JLCPCB Part #
C1704196
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 348kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS