H81K8FCA
MFR.Part #
H81K8FCA
JLCPCB Part #
C1404296
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS