RP73D2A105KBTG
MFR.Part #
RP73D2A105KBTG
JLCPCB Part #
C4030326
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS