H8130KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8130KBZA
JLCPCB Part #
C1407878
Package
Plugin
Description
130kΩ 250mW ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS