Y00075K45000T9L
MFR.Part #
Y00075K45000T9L
JLCPCB Part #
C1473191
Description
-55℃~+125℃ 5.45kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS