CRGH2010F14R7
MFR.Part #
CRGH2010F14R7
JLCPCB Part #
C4025579
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS