H8137KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8137KBZA
JLCPCB Part #
C1407907
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS