H4P46K4DCA
MFR.Part #
H4P46K4DCA
JLCPCB Part #
C1409241
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS