H4P464KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P464KDCA
JLCPCB Part #
C1408194
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 464kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS