Y0007806R000T9L
MFR.Part #
Y0007806R000T9L
JLCPCB Part #
C1478462
Description
-55℃~+125℃ 600mW 806Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS