Y00628K33000T0L
MFR.Part #
Y00628K33000T0L
JLCPCB Part #
C1477174
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.33kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS