H4P162KDZA
MFR.Part #
H4P162KDZA
JLCPCB Part #
C1407183
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS