H4P169KDZA
MFR.Part #
H4P169KDZA
JLCPCB Part #
C1407214
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS