H4P365KDCA
MFR.Part #
H4P365KDCA
JLCPCB Part #
C1408171
Description
-55℃~+155℃ 1W 365kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS