H4750KDYA
MFR.Part #
H4750KDYA
JLCPCB Part #
C1409752
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS