H4750RDYA
MFR.Part #
H4750RDYA
JLCPCB Part #
C3519398
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS