H4750KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4750KBYA
JLCPCB Part #
C1411748
Package
Plugin
Description
500mW 750kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS