H8750KDYA
MFR.Part #
H8750KDYA
JLCPCB Part #
C1408108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS