354012KJT
MFR.Part #
354012KJT
JLCPCB Part #
C2095338
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS