C3A15RJT
MFR.Part #
C3A15RJT
JLCPCB Part #
C1404852
Description
-55℃~+200℃ 15Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS