H4487RBDA
MFR.Part #
H4487RBDA
JLCPCB Part #
C1411036
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS