H410R7BYA
MFR.Part #
H410R7BYA
JLCPCB Part #
C3537261
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS