RN73C1J26R1BTD
MFR.Part #
RN73C1J26R1BTD
JLCPCB Part #
C1714938
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS