H410R7BZA
MFR.Part #
H410R7BZA
JLCPCB Part #
C1408719
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS